Nie lubisz tipsów? Postaw na manicure hybrydowy!

beach-544621_640Pięknie wyglądające dłonie są ważnym elementem dobrego wizerunku każdej kobiety. Zadbane paznokcie dopełniają wybrane kreacje i dodają pewności siebie. Ważne jest, by kolor lakieru i rodzaj zdobienia pasowały do okazji, temperamentu oraz ogólnej stylizacji. Nie można także zapominać o zdrowiu płytek paznokci oraz komforcie noszenia wymyślnego manicuru.

Tipsy nie dla każdego

Jednym z najbardziej popularnych sposobów ozdabiania paznokci jest stosowanie tipsów. Ten rodzaj dekorowania ma swoich zagorzałych zwolenników i przeciwników. Jego niekwestionowaną zaletą jest duża odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki chemiczne. Niestety, tipsy zawsze wyglądają sztucznie i dosyć pretensjonalnie. Dodatkowo skutecznie osłabiają i niszczą kondycję płytek paznokciowych. Ich zakładanie trwa długo – u manikiurzystki zwykle trzeba spędzić około dwóch godzin, zanim efekt będzie w pełni zadowalający.

Tipsów nie poleca się także tym osobom, które nie są przyzwyczajone do posiadania bardzo długich paznokci.

Lepsza alternatywa

Rynek kosmetyczny od jakiegoś czasu jest szturmowany przez nowy rodzaj profesjonalnego zdobienia paznokci – tzw. manicure hybrydowy. Polega on na korzystaniu z tzw. lakierożeli, czyli bardzo trwałych i efektownych preparatów, które nakłada się na płytki paznokciowe. Manicure hybrydowy cechuje się bardzo dużą trwałością. Może bez odprysków i zadrapań utrzymać się na paznokciach nawet dwa tygodnie.

Ozdobione preparatami hybrydowymi paznokcie nie matowieją, nie kruszą się i nie rozdwajają. Lakier wyróżnia się pięknym połyskiem i głęboką barwą. W salonie easynails.pl zabieg rozpoczyna się od opiłowania płytki i nadania jej odpowiedniego kształtu. Następnie kosmetyczka nakłada bazę i dwie warstwy wybranego odcienia lakierożelu. Zabieg kończy się zabezpieczeniem paznokci tzw. topem, czyli substancją dodatkowo utrwalającą manicure.

Wykonanie tego typu zdobienia jest niezwykle krótkie. Każdą warstwę lakieru wysusza się i utwardza w promieniach lampy UV.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.