Najnowsze trendy malowania paznokci

red-967997_640Podobnie jak trendy w modzie, tak i te w manicurze czy makijażu zmieniają się z roku na rok. Niekiedy w jesiennych okresach królują czerwienie, w innym zaś roku najpopularniejsze są brązy. A co jest popularne ostatnimi czasy? Na jaki zabieg się zdecydować, kiedy zastanawiamy się nad wizytą u kosmetyczki?

Hybryda na topie

Jeśli chodzi o nowe techniki malowania i ozdabiania paznokci, zawsze jest tak, że na początku niewiele kobiet decyduje się na taki zabieg. Wiąże się to przede wszystkim z niepewnością odnośnie bezpieczeństwa stosowanego manicure’u. Jeszcze parę lat temu, kiedy tak zwana hybryda dopiero wchodziła na rynek, niewiele kobiet decydowało się na ten zabieg. Dzisiaj, mimo że w gabinetach kosmetycznych niekiedy stosuje się jeszcze bardziej innowacyjne kosmetyki i techniki malowania paznokci, większość klientek przychodzi do nich, aby poddać się sprawdzonym zabiegom upiększającym. Wciąż nie są one przekonane do tych najnowszych. Podobnie było właśnie z hybrydą. Swego czasu było bardzo dużo plotek na temat tego, jakoby manicure hybrydowy niszczył płytkę paznokcia. Należy jak najczęściej obalać ten mit i uświadamiać kobiety, że jeśli zabieg wykonuje doświadczona i profesjonalna kosmetyczka, nie ma mowy o tym, aby przy nakładaniu bądź zmywania lakieru płytka paznokcia została uszkodzona.

A może… Vinylux?

Oprócz popularnego manicure’u hybrydowego, łączącego w sobie zalety tradycyjnych lakierów oraz żelowych tipsów, coraz popularniejszy staje się Vinylux. Firma CND poszła o krok dalej i stworzyła lakier do paznokci, który tym razem jest połączeniem najbardziej popularnego, tradycyjnego lakieru właśnie z hybrydą. Jest to właściwie skrzyżowanie najpopularniejszych technik manicure’u. Efekt naprawdę zachwyca, bo jak mogłoby nie zachwycić coś, co jest połączeniem najważniejszych i największych zalet lakieru klasycznego oraz hybrydy? Co to oznacza? Lakier Vinylux jest tak samo trwały jak ten stosowany przy technice hybrydowej, ale dodatkowo nakłada się go bez użycia lampy UV, a do jego zdejmowania nie potrzeba acetonu. Ten preparat utwardza się pod wpływem światła słonecznego, tak więc żadne dodatkowe lampy nie są potrzebne, aby cieszyć się trwałością koloru.

Mimo pojawienia się na rynku lakieru Vinylux, hybryda wciąż nie traci swojej popularności. Prawdopodobnie za kilka lat pojawią się nowe preparaty i techniki malowania paznokci, które znów będą połączeniem tych poprzednich, z naciskiem na ich największe zalety i wyeliminowaniem ich wad.

Więcej ciekawych i pożytecznych informacji znajdziecie na: http://easynails.pl/warszawa-centrum/manicure-i-pedicure-hybrydowy/

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.