Modny manicure hybrydowy

hands-667633_640W dzisiejszych czasach kobiety dbają o swój wygląd jak nigdy przedtem, dlatego tak chętnie wybierają się do gabinetów kosmetycznych, a tam, z szeregu usług przez nie wykonywanych, decydują się na manicure.

Wśród takich kosmetycznych zabiegów od kilku lat niezwykle popularny, jako alternatywa dla tipsów, stał się manicure hybrydowy. Tipsy natomiast, tak modne jeszcze parę lat temu, teraz to już właściwie rzadko stosowany przeżytek. Wpływa na to chociażby fakt, iż ten pierwszy rodzaj manicure’u jest prostszy do usunięcia – płytki paznokci nie trzeba piłować, jak to ma miejsce w wypadku tipsów. Manicure hybrydowy powstał dzięki połączeniu lakierów klasycznych, żelu oraz lampy UV, która to wszystko utwardza. Na początku, podczas wizyty w gabinecie kosmetycznym, na przykład EasyWaxing, po odpowiednim przygotowaniu płytki, to jest odsunięciu skórek, delikatnym jej zmatowieniu oraz odtłuszczeniu, nakłada się warstwę bazową przezroczystego żelu, później, w zależności od potrzeb, nakłada się jedną lub dwie warstwy już kolorowego lakieru, a następnie ponownie warstwę żelu, zwanego topem. Po nałożeniu każdej warstwy lakieru utwardza się go przez kilka minut pod wspomnianą wcześniej lampą UV. Podczas utwardzania manicurzystka nakłada kolejne warstwy bazy, lakieru lub topu na paznokcie drugiej dłoni.

Jakie są zalety takiego manicure’u? Przede wszystkim utrzymuje się on na paznokciach (bez pękania oraz odpryskiwania) nawet do dwóch tygodni, jest on odporny na rysy, a przy tym zachowuje niezwykły połysk oraz sztywność, co jest niemożliwe do osiągnięcia podczas stosowania manicure’u klasycznego. Nakładanie lakieru jest szybkie, a po skończeniu tej czynności nie musimy się obawiać, że uszkodzimy go zaraz po wyjściu z salonu, bowiem po tego typu zabiegu lakiery nie muszą schnąć. Do tego, wspomniany wyżej salon, oferujący manicure w centrum Warszawy, posiada naprawdę szeroką gamę kolorów, bo aż ponad 200 odcieni lakierów hybrydowych. Dzięki temu każda klientka na pewno znajdzie coś dla siebie – kolor, który podkreśli jej nastrój, zrobi niezwykłe wrażenie na koleżankach czy na mężczyźnie podczas romantycznej kolacji.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.