Manicure hybrydowy – co to takiego?

Piękne dłonie od zawsze stanowiły wizytówkę każdej dbającej o siebie kobiety. I o ile kiedyś na względzie miało się przede wszystkim gładkość skóry o tyle w dzisiejszych czasach równie istotne są paznokcie. Piękny, starannie nałożony kolor poprawia wygląd dłoni i dodaje pewności siebie każdej nowoczesnej kobiecie. Z drugiej strony, w czasach, w których ledwie starcza czasu na godzenie kariery z obowiązkami domowymi i realizacją swoich pasji, trudno o regularne poprawianie szybko odpryskującego lakieru. Można zdecydować się na żele czy tipsy, ale czy paznokcie zasługują na takie traktowanie?

Profesjonalne salony kosmetyczne na szczęście mają odpowiedź na wymagania współczesnych, dbających o siebie kobiet. Manicure hybrydowy, bo o nim mowa, to jeden z gorętszych trendów stylizacji paznokci w ostatnich sezonach. Dlaczego? Głównie ze względu na liczne zalety, a przede wszystkim brak szkodliwego oddziaływania na płytkę paznokcia, tak jak ma to miejsce w przypadku np. tipsów.

Manicure hybrydowy jest nakładany na paznokieć warstwą cienką jak lakier. Następnie utwardza się świeżo pomalowaną płytkę w świetle UV. Skutkiem tego zabiegu lakier lśni bardziej, niż w porównaniu z tradycyjnym manicure. Co ważniejsze – utrzymuje się na paznokciach przez dwa, trzy tygodnie, nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych, takich jak zmywanie. Sekret tych właściwości tkwi w samym lakierze. To nie jest zwykła emalia stosowana w domu – stanowi połączenie lakieru i żelu. Dzięki temu zyskuje niezwykłe cechy, jeżeli chodzi o trwałość i długość trwania pięknego koloru, a przy tym pozostaje bezpieczną, hypoalergiczną i pozbawioną substancji szkodliwych dla zdrowia.

Taki manicure można wykonać w domu, po zaopatrzeniu się w specjalne lakiery, lampę oraz zmywacz. Warto pamiętać, że lakier usuwa się specjalnym specyfikiem na bazie acetonu. Dużo prostszą metodą jest udanie się do dobrego salonu kosmetycznego, oferującego całą gamę kolorów i wysoką jakość usług. Profesjonalna manikiurzystka nałoży i wykona manicure hybrydowy bezbłędnie, dzięki czemu kolor utrzyma się przez naprawdę długi czas.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.