Jaki manicure jest teraz modny?

Moda nieustannie się zmienia i dotyczy to zarówno ubrań, jak i makijażu oraz stylizacji paznokci. Oczywiście nie wszystkie kobiety starają się za nią podążać, niektóre od lat czy nawet przez całe życie wierne są jednemu rodzajowi stylizowania paznokci, na przykład nieśmiertelnej czerwieni. Te jednak panie, które chętnie przenoszą na swoje paznokcie aktualne trendy, mają do wyboru wiele możliwości. Co obecnie piszczy w pazurkowej modzie?

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że obecnie najpopularniejszy jest manicure hybrydowy. Nie można się temu dziwić, gdyż jest to stylizacja zapewniająca naturalny, a jednocześnie długotrwały efekt. Tego rodzaju manicure proponuje na przykład salon http://easynails.pl/. Kobiety decydują się na „hybrydę” przede wszystkim dlatego, że pozwala im ona zachować piękny wygląd paznokci przez długi czas bez konieczności ich ponownego malowania. Ma to znaczenie także dla zdrowia płytek, ponieważ częsty kontakt ze zmywaczami nie wpływa na nie pozytywnie.

Jeśli chodzi o to, jaki manicure hybrydowy jest modny, to dozwolone są wszelkie kombinacje. Panie lubiące tradycję i klasykę mogą po prostu pomalować paznokcie na jeden dowolny kolor. Modne są także różne barwy, malowanie kilku paznokci w tym samym kolorze, a także rozmaite wzorki, przyklejane lub malowane, a także naklejane razem z tipsami.

Jeśli chodzi o same tipsy, zdecydowanie są już one passe. Teraz w cenie jest naturalność, a więc o wiele bardziej pożądane są paznokcie o stonowanej długości. Przedłużanie paznokci wykonuje się coraz rzadziej, ewentualnie na większe wyjścia, na co dzień takie rozwiązanie wybierane jest zdecydowanie rzadziej niż dawniej.

Ponadczasowe wybory

Podobnie jak w przypadku ubrań, tak również jeśli chodzi o malowanie paznokci, istnieją pewne kanony, które nigdy się nie zmieniają. Na pewno ciągle modna jest wspomniana na początku czerwień, uchodząca za najbardziej optymalny wybór oraz kobiecy i elegancki kolor paznokci. Na pewno nie przeminęła też moda na french manicure, z którym można dowolnie eksperymentować.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.