Hybrydowe paznokcie = innowacyjne rozwiązania

hand-556763_640

Paznokcie hybrydowe są o wiele bardziej trwałe niż te ozdobione metodą tradycyjną. Przy profesjonalnym wykonaniu będą się trzymać nawet przez kilka tygodni, a jedynym powodem zmuszającym nas do ich ściągnięcia będzie nazbyt widoczny odrost. Istnieje wiele wzorów, które prezentują się pięknie, ale ich wykonanie ma sens jedynie w przypadku zastosowania kosmetycznej lampy UV.

Całym sensem i urokiem mody jest jej zmienność. Trendy obowiązują nie tylko w ubiorze, ale również we fryzjerstwie i kosmetyce. Styliści z sezonu na sezon oferują nam całe mnóstwo nowych pomysłów, dzięki czemu bez względu na upodobania, każda z pań znajdzie rozwiązanie pasujące do swojego stylu. Oczywiście istnieją wzory, które od lat cieszą się niegasnącą popularności i nigdy nie były uważane za niemodne. Mowa tu o klasycznych czerwonych paznokciach, które od zawsze stanowią symbol kobiecości i atrakcyjności. Naturalne odcienie nude czy frenche również pozostają trendy, a co więcej, pasują do każdej stylizacji. Od kilku lat, zainteresowaniem cieszą się również tzw. paznokcie mieszane, a więc płytki pomalowane na różne kolory. W tym przypadku należy ostrożnie dobierać kolory i nie przesadzać ze wzorami. Najbezpieczniej będzie użyć najbardziej kontrastowego połączenia, a więc czerni i bieli.

Niektóre kobiety preferują jednak bardziej innowacyjne rozwiązania. Wiele z nich sugeruje się licznymi propozycjami internautek, prezentującymi szereg niespotykanych wzorów. I tak, mamy przyjemność oglądać paznokcie-trampki, paznokcie z postaciami z bajki, z pszczółkami, z literkami czy serduszkami. Warto jednak zadać sobie pytanie czy paznokcie to odpowiednia powierzchnia do tworzenia tego typu imitacji. Niektóre z nich prezentują się dobrze tylko na odpowiednio długiej płytce, a znaczna większość wygląda po prostu pstrokato. Poza tym, dobre wykonanie tego typu wzorów jest naprawdę trudne, wymaga dużej precyzji i doświadczenia.

Jeśli faktycznie interesują nas rozwiązania ciekawsze od klasycznego manicure’u, zainspirujmy się propozycjami stylistów. Popularne w tym sezonie wzory sweterkowe pięknie się prezentują, a sam rodzaj wzoru jest zależny tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Powstały wzór będzie wypukły, dlatego wykonanie będzie miało sens jedynie w przypadku manicure’u hybrydowego. To samo tyczy się tzw. paznokci szklanych, na których powierzchni tworzą się piękne refleksy. Obydwa wzory przypadły do gustu wielu kobietom, ale ze względu na trudność wykonania są rzadko spotykane.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.