Drewniane etui na smartfony – klasyka i nowoczesność

Moda na styl inspirowany eko widoczna jest wszędzie – w branży odzieżowej, w trendach architektonicznych, a także w obszarach związanych z najnowszą technologią. Doskonale obrazuje to wszechobecność drewna, z którego powstają nie tylko meble, podłogi i inne elementy wyposażenia wnętrz, ale także biżuteria, dodatki do ubrań i akcesoria.

Drewno jest surowcem uniwersalnym, który pasuje nawet do kontrastujących z nim elementów, takich jak plastik i stal. Designerzy wykorzystują zalety i możliwości drewna, projektując na przykład drewniane etui na telefony.

 

Zalety drewnianych futerałów na smartfony

Etui wykonane z naturalnego drewna z domieszką polimerów to produkt niezwykle trwały, odporny na zarysowania i wytarcia. W porównaniu z jego plastikowymi, metalowymi i skórzanymi odpowiednikami, wypada dużo korzystniej, ponieważ łączy zalety wszystkich wymienionych tworzyw – jest lekki jak plastik, odporny na pęknięcia jak stal i chroni telefon przed uszkodzeniami jak skóra.

Drewniane obudowy są też niezwykle estetyczne, stylowe i eleganckie. Kuszą wachlarzem kolorów i wzorów. Doskonale przełamują chłodny, metaliczny design smartfonów, dodając im odrobinę ciepła i jednocześnie zachowując nowoczesny wygląd telefonów.

Poza tym drewniane etui na telefony są do nich bardzo dobrze dopasowane. Dzięki temu zarówno case drewniany na Samsung, jak i obudowa na iPhone będą solidnie przytwierdzone do aparatów. Sprawdź ofertę drewnianych etui na telefony na stronie https://plantwear.pl/kategoria/drewniane-etui/

 

Dla każdego coś dobrego – wzory i kolory drewnianych etui na telefony

To, że obudowy na smartfony wykonane są z drewna, nie oznacza, że do wyboru mamy tylko wersje w różnych odcieniach brązu. Te najbardziej klasyczne owszem, są brązowe, jednak zwolennicy kolorów znajdą też coś dla siebie. Możemy wybierać spośród produktów na przykład w kolorach różu, srebra, czerwieni, czy w odcieniach tęczy.

Wersje w odcieniach brązu również pozostawiają szerokie możliwości wyboru. Niezależnie od tego, czy preferujemy gładkie modele, czy też te z wyszukanymi, geometrycznymi lub abstrakcyjnymi wzorami, z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Zdarzają się również motywy kwiatowe i zwierzęce oraz wersje z naturalnymi, drewnianymi wzorami i sękami.

Dzięki funkcjom estetycznym i ochronnym etui na iPhone wykonane z drewna czy case drewniany na Samsung jest produktem, z którego każdy miłośnik designu będzie zadowolony.