Biustonosz idealny – jak dobrać?

W poszukiwaniu idealnego biustonosza na co dzień, czy tego od bikini możemy czasami dostać zawrotu głowy. Gdzie zatem kupić idealny stanik i jak dobrze go dobrać?

Źle dobrany biustonosz, to problem nie tylko dla naszej wygody i komfortu, ale i dla naszego zdrowia. Zbyt mały lub zbyt duży, może prowadzić do bólów pleców, głowy czy trwałych odkształceń piersi i ich deformacji. Nie zapominajmy tez o tym, że nie tylko wybór bielizny codziennej jest ważny. Warto również kupować bikini w odpowiednim rozmiarze. Jak zatem dobrać idealny biustonosz i nie przepłacić? Na co zwracać uwagę przy zakupie stanika? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w dzisiejszym artykule. Zapraszamy do lektury.

A, B, C dobrego biustonosza

Na początku, warto dobrze zmierzyć obwód  pod biustem i obwód w piersiach. Teraz zapisujemy nasze rozmiary i zerkamy na tabelę, która znajdziemy w sieci. Tam możemy sprawdzić jaki rozmiar stanika jest adekwatny do naszych wymiarów i dobrze go zapamiętać. Dzięki temu, nawet robiąc zakupy w sklepie internetowym możemy bez obaw kupić idealny biustonosz i cieszyć się wygodą, komfortem i przede wszystkim zdrowiem.

Jak mierzyć biustonosze?

Jeśli mamy obawy przed zakupami w sieci, możemy najpierw udać się do dowolnego sklepu z asortymentem bieliźnianym i tam sprawdzić czy aby na pewno dobrze przypisałyśmy rozmiar stanika do rzeczywistych wymiarów swoich piersi.

Przed dokładnym zapięciem biustonosza, warto najpierw pochylić się do przodu i dopiero wtedy dokonać zapięcia go na haftki. Teraz sprawdź, czy druty stanika są we właściwym miejscu – w dobrze dobranym biustonoszu muszą być zlokalizowane idealnie pod biustem. Nie powinny one wpijać się w piersi ani uwierać. Teraz zobacz, czy ramiączka zbytnio Cię nie uwierają, wyreguluj je tak byś czuła się komfortowo i wygodnie. Warto również zrobić kilka gwałtownych ruchów by sprawdzić, czy biust nie wyskoczy z miseczek. Można także usiąść lub podskoczyć, by dokładnie ocenić czy rozmiar, który wybrałyśmy jest perfekcyjny.

Taką samą zasadę warto też zastosować przy wyborze bikini.

Gdzie kupić dobry biustonosz i bikini?

Sklepów z asortymentem bieliźnianym jest wiele. Warto, przekonać się do tych online, gdzie ceny biustonoszy i strojów kąpielowych zawsze są niższe a materiały, z których takie ubrania zostały wykonane są lepszej jakości. Zwróć uwagę na sklep Heppin. Tutaj znajdziesz dostępne tam bikini: https://heppin.com/kostiumy_dwuczesciowe_stroje_kapielowe_k-13.htm i biustonosze: https://heppin.com/biustonosze_bielizna_damska_k-25.htm.