Awangarda w salonie kosmetycznym – Vinylux

nail-varnish-674422_640W salonach kosmetycznych regularnie co parę lat zmienia się oferta. Nie są to radykalne całościowe zmiany, ale małe modyfikacje, mające na celu chociażby wprowadzenie nowych zabiegów z użyciem preparatów, które jeszcze parę lat temu były kompletnie nieznane. Tak było w przypadku manicure’u hybrydowego. Kiedy ten został wprowadzony do salonów kosmetycznych, większość kobiet nie wierzyła w to, że jest to najlepsze połączenie lakieru klasycznego z zaletami, jakie daje manicure żelowy. Jak jest teraz? Czy Vinylux ma szansę wedrzeć się w serca klientek salonów piękności?

Istota lakieru Vinylux

Specjaliści z firmy CND stworzyli coś, o czym jeszcze jakiś czas temu żadna z nas nie mogła nawet marzyć. Wszystkie wiemy, że hybryda może zdziałać cuda. Dzięki temu, że utrzymuje się na naszych paznokciach nawet dwa czy trzy tygodnie, nie musimy codziennie martwić się o to, aby nasze dłonie wyglądały idealnie. Niestety jedną z wad manicure’u hybrydowego może być fakt, że po nałożeniu każdej z warstw trzeba odczekać określony czas. Poza tym po nałożeniu lakieru czeka nas jeszcze kąpiel dłoni w promieniach UV. Samo zdejmowanie manicure’u też nie jest przyjemne, ponieważ trzeba do tego zastosować aceton, który – nie zawsze, ale czasem – może zniszczyć płytkę paznokcia. Istotą lakieru Vinylux jest połączenie najważniejszych zalet klasycznych lakierów do paznokci z manicure’em hybrydowym. Trwałość lakieru oraz piękny efekt są identyczne w przypadku obydwóch metod. Co się zmienia? Do utrwalenia lakieru Vinylux nie potrzebujemy promieni UV, skondensowanych w jednej lampie. Wystarczą zwykłe promienie słoneczne, aby nasz manicure zachwycał przez długi czas.

Zalety manicure’u Vinylux

Lakier jest przede wszystkim trwały. Po zakończonym zabiegu utwardza się w kontakcie z promieniami UV, znajdującymi się w słońcu. Lampa nie jest potrzebna, a i tak preparat będzie twardy i wytrzymały. Poza tym Vinylux schnie tylko 15 minut. Sam zabieg trwa krócej niż inne techniki malowania paznokci, ponieważ nie ma konieczności stosowania bazy oraz czekania na to, aż kolejne warstwy lakieru wyschną. Inną zaletą, na którą na pewno trzeba zwrócić uwagę, jest fakt, że firma CND, produkująca preparaty Vinylux, wprowadza na rynek coraz to nowe kolory. Nie musimy się więc martwić, że wśród palety barw znajdującej się u kosmetyczki nie znajdziemy takiego koloru, który by nam najbardziej odpowiadał.

Vinylux to manicure, który zyskuje coraz większą popularność wśród klientek gabinetów kosmetycznych. Jest to połączenie najważniejszych zalet lakierów tradycyjnych oraz hybrydowych, jego uznanie wśród kobiet nie powinno więc dziwić.

Więcej ciekawych i pożytecznych informacji znajdziecie na: http://easynails.pl/warszawa-centrum/manicure-i-pedicure-hybrydowy/

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.